Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
41 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

Jonida Vokshi si asnjëherë më parë, publikon foto me prindërit (Foto)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

524611c8279d1f2b9c2cb57266f81d8a

Moderatorja e njohur Jonida Vokshi është ndër personazhet publikë që ka mbajtur gjithnjë larg vëmendjes së publikut jetën personale.

Por, së fundmi ajo ka publikuar një foto me prindërit teksa shijojnë atmosferën e festave dhe drekojnë sëbashku.

“Të dielat familjare” shkruan bashakangjitur fotos Vokshi.

jonida_vokshi5.jpg

Më shumë

spot_img
spot_img