Tirana
few clouds
23 ° C
23 °
23 °
40 %
4.1kmh
20 %
Pre
23 °
Sht
16 °
Die
20 °
Hën
25 °
Mar
23 °
E premte, 14 Maj, 2021
spot_img

Jonida Vokshi merr urimin e ndjerë për ditëlindje, partneri ‘zbulon padashje’ moshën e moderatores: Jam dorëzuar se ti do jesh…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Jonida Vokshi ka festuar ditëlindjen ku ka marrë urime të shumta. Por urimin më të veçantë moderatorja sigurisht e ka marrë nga bashkëshorti i saj Besnik Krapi, ku edhe e ka postuar në rrjetet sociale.

Përmes urimit Besniku ka zbuluar ‘padashje’ se Jonida mbush sot 35 vjeç, por kjo nuk ka asnjë rëndësi për çiftin, pasi ata ndihen  shumë të dashuruar në krahët e njëri-tjetrit. 

“Edhe krejt botën të ta jap dhuratë prap humbas pasi më dhurove Emin. Jam dorëzuar. Gjithmonë do jesh në avantazh. Lutem që kur Emi të festojë 35-vjetorin të jetë po kaq e bukur sa ti dhe ne do duhemi edhe më shumë se sot. Të dua dhe urime”, ka shkruar ai krah fotos.

171847438 290504532593948 4621615208041400760 n
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img