Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Jonida Vokshi i habiti të gjithë me trupin 5 ditë pas lindjes, Besniku merr ‘masa’ mos ta marrin mësysh

spot_img

Lajme të ngjashëm

c14d7b039b19c15bcd86dbbe4be2c2b3

Çifti i njohur, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi janë bërë prindër për herë të parë.

Pak ditë më parë Jonida ka postuar një foto në Instagram, ku vetëm 5 ditë pas lindjes ajo dukej në super formë. Barku i fryrë u zhduk si me magji dhe ajo nxorri në pah abdominalët.

Kjo foto dhe super formë ka bërë përshtypje dhe për këtë Jonida ka marrë vëmendjen e të gjithë mediave rozë.

E gjithë kjo vëmendje ka bërë që Besniku të  marrë ‘masa’ që mos t’i marrin bashkëshorten mësysh.

Ai ka postuar një foto në ‘Instagram’ ku Jonida  në vend të një vëthi ka vendosur një hurdhër.

“Ja qita ni huder n’vend t’vothit se ma myti msyshi! Syni keq!!” shkruan Krapi.

Më shumë

spot_img