Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
40 °
Hën
39 °
Mar
37 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Jonida Maliqi ngre dolli për ditëlindjen e saj nga Nusreti, ja sa vjeç mbush këngëtarja

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja Jonida Maliqi festoon sot ditëlindjen e saj të 38-të. E këtë vit ajo ka vedosur të përkëdhelë veten me  një udhëtim në Turqi. Ndalesa e këngëtares ka qenë në një prej restoranteve të Nusretit.

E kombinuar kokë e këmbë ashtu si Jonida di, këngëtarja me gotën me verë  ka ngritur dolli për 38 vitet e jetës së  saj. 

“Më beso, më duaj, më kripos”-  ka shkruar Jonida duke bashkangjitur në foto mbishkrimin edhe të vendit ku ka zgjedhur të festojë këtë vit.

Personi i cili po shoqëron Jonidën në  këtë udhëtim dhe që po feston  me të mbetet enigmë.

Më shumë

spot_img
spot_img