Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
22 °
E martë, 28 Shtator, 2021
spot_img

Jonida Maliqi e thotë LIVE në emision: Kjo këngëtare vishet më keq dhe nuk ka stil (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja Jonida Maliqi mbrëmjen e djeshme ishte e ftuar në spektaklin “Shiko Kush Luan”, të Luana Vjollcës.

Gjatë spektaklit, së bashku me ministrin e Turizmit dhe Mjedisit zhvilluan lojën “Ndjae ose haje”, dhe do t’u përgjigjeshin pyetjeve të njëri-tjetrit.

E pyetur nga Klosi se cila është këngëtarja që vishet më keq dhe nuk ka stil, Jonida ka thënë se është Enca.

“Nuk kam asgjë personale, thjesht vizuale”, ka shtuar më tej Jonida.

Më shumë

spot_img