Tirana
few clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
75 %
2.1kmh
20 %
Mar
3 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

“Joeli si Ami, qeni si ty”, Elvana i dërgon Ermalit mesazhin epik, por shikoni si ja kthen moderatori (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

dc17f6d4c175650c1ca14be1fc1372d6

Moderatori Ermal Mamaqi ka publikuar në rrjetin e tij social Instagram foton e një mesazhi që i ka dërguar mikesha e tij, këngëtarja Elvana Gjata.

“Sa i mirë o Zot! Joeli si Ami, qeni si ty”, i shkruan Elvana Ermalit në foton me djalin që ai ka postuar, ndërsa ky i fundit nuk e ka lënë me kaq. Ermali ka publikuar mesazhin për të gjithë ndjekësit e tij, duke shkaktuar të qeshura të shumta.

“Ja pra miq… Ja bullizmi i @elvanagjataaaa në mesazhet private”, shkruan moderatori dhe ndan foton e mëposhtme.

Screenshot_8.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img