Joe Jonas dhe Sophin Turner bëhen prindër për herë të parë, zbulohet emri i veçantë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:35 28-07-2020 Joe Jonas dhe Sophin Turner bëhen prindër për herë të parë, zbulohet emri i veçantë

Çifti i njohur Joe Jonas dhe Sophie Turner janë bërë prindër për herë të parë.

Aktorja  e njohur Sophie ka sjellë në jetë një vajzë, të cilën e kanë quajtur Willa.

Sipas mediave të huaj çifti ka vendosur këtë emër për vazjën e tyre, pasi ‘Willa’ do të thotë 'mbrojtje' në gjermanishten e vjetër.

Joe Jonas është i njohur për këngët e tij, por edhe për filmin ‘Camp Rock’ dhe serialin ‘Jonas Brodher, ndërsa Sophie Turner, 24 vjeç, njihet për rolin e saj si Sansa Stark në "Game of Thrones".

Ata u martuan në muajin maj në një ceremoni private në Las Vegas. Disa muaj më vonë ata i thanë sërish 'po' njëri-tjetrit në një dasmë të mbajtur në Francë.

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kim Kardashian e dëshpëruar, drejt divorcit me Kanye West? (FOTOT DUKE QARË NË MAKINË)
»
Article Logic
Execution time: 0.012259006500244
array(1) { ["section"]=> string(89) "joe-jonas-dhe-sophin-turner-behen-prinder-per-here-te-pare-zbulohet-emri-i-vecante-215256" }