Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
100 %
1kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
16 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Joe Biden infektohet me Covid-19, ja në çfarë gjendje shëndetësore është Presidenti

spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti i SHBA-së, Joe Biden, ka rezultuar pozitiv me Covid-19.

Sipas zëdhënëses së Shtëpisë së Bardhë mësohet se Biden pas bërjes së tamponit ka rezultuar pozitiv me Covid dhe po përjeton simptoma të lehta.

Gjithashtu edhe Zonja e Parë e SHBA, Jill Biden, i është nënshtruar testit mirëpo rezultati i testit nuk është bërë ende publik.

Kujtojmë se gjatë ditëve të fundit e gjithë bota po përballet me një valë të re të covid-19. Një rritje drastike të numrit së të infektuarëve kanë pësuar të gjith vendet, ndërkohë OBSH bëri thirrje për të marrë vaksinën përforcuese.

Më shumë
spot_img
spot_img