Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
3.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
21 °
Hën
23 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

Jo vetëm Spiropali dhe Fuga, ja kush e shoqëron Ramën në Kiev (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ndodhet për një vizitë zyrtare në Ukrainë, ku ka parë nga afër krimet e luftës dhe rrënojat në qytet nga bombardimet e forcave ruse.

Gjatë vizitës në  Ukrainë, Rama shoqërohej nga ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, shoqëruesit e Gardës, forcat RENEA dhe zëdhënësi i zyrës së shtypit të kryeministrisë, Endri Fuga. 

Por mësohet se pjesë e delegacionit shqiptarë kanë qenë edhe dy gazetarët e njohur, Baton Haxhiu dhe Ben Blushi.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img