Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
30 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Jo vetëm shtatzëninë, Loredana sapo konfirmoi edhe gjininë e foshnjës (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja e njohur Loredana Zefi ka bërë lëmsh rrjetin me postimet në Instagram.

Dje publikoi një foto në “Instastory”, teksa kërkonte një fëmijë të dytë. Në fotot e fundit që ajo ka postuar, vihet re se reperja ka shtuar pak në peshë.

loredana 2

Kjo ka ngritur më shumë dyshimet se ajo mund të jetë në pritje të fëmijës së sytë.

loredana 21

Së fundmi, duket se reperja ka dashur të konfirmojë shtatzëninë por edhe të tregojë gjininë e foshnjës.

loredana 3

Në Instastory ajo ndau një emoji në të cilën ka paraqitur një grua me burrë, dhe një vajzë me një djalë, duke treguar se gjinia e foshnjës që po presin dyshja është djalë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img