Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Enj
15 °
Pre
18 °
Sht
19 °
Die
16 °
Hën
17 °
E enjte, 30 Mars, 2023

Jo vetëm për bashkëshorten, kandidati i PD shpërndan trëndafila edhe për gratë durrsake (FOTO)

Lajme të ngjashëm

Luan Hoti, kandidati i PD për Bashkinë e Durrësit e ka nisur ditën me një buqetë me lule për bashkëshorten e tij, në këtë ditë ët Shën Valentinit. Por, Hoti nuk është mjaftuar me kaq, ai ka shpërndarë trëndafila dhe për gratë durrsake.

“Për bashkëshorten më të mirë, për nënën më të dedikuar. Bashkë me Shpresën që prej 23 vitesh. Gëzuar e dashur”, shkruan Hoti dhe ndan foton e mëposhtme me bashkëshorten. Djem dhe vajza të reja që janë pjesë e stafit të tij, kanë nisur të shpërndarë lule sot në rrugët e qytetit bregdetar.

Luan Hoti kandidon në zgjedhjet e 6 marsit për kryebashkiak të Durrësit, nën siglën e PD së Lulzim Bashës.  

Më shumë