Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
31 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Jo vetëm pa leje, restoranti Mihal Kokëdhimës i ngritur mbi rrënojat e kishës 800 vjeçare

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kisha menhohet të jetë ndërtuar në shekullin e 12-të, ndërsa prej vitesh krah saj Mihal Kokëdhima kishte ngritur restorant ‘Panormën’ dhe që vepronte pa leje.

Më shumë

spot_img