Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
17 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Jo vetëm kancerin, Ruzhdi Metali tani shëron dhe koronavirusin: Kam garanci, shërova një familje nga Shkodra

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

83a762b58a50af62a765926246adb529

Mjeku popullor Ruzhdi Metali ka treguar mbrëmjen e sotme se ka gjetur kurën kundër koronavirusit, dhe tashmë ka shëruar dhe pacientët e parë, anëtarët e një familjeje nga Shkodra.

Në emisionin ‘Zonë e Lirë’, Metali ka thënë se ka prova dhe garanci që ka shëruar familjen nga Shkodra. Mjeku ka thënë se ka shkuar vet në Shkodër dhe ka shëruar anëtarët e kësaj familjeje, por kurën nuk preferoi ta tregonte.

“Unë kam shëruar një familje në Shkodër nga koronavirusi. Ti bëj foto tamponit dhe tjua nis. Unë e kam me garanci. E kam me dokumenta. Ishin me koronavirus, me temperaturë. I shërova unë.

Tamponi është kot, koronavirusi nuk del dot në laboratore, del me tampon. E kam me garanci, me dokumenta. Në tampon ishin me koronavirus, shkova në Shkodër, i shërova unë me këto ilaçet që kam”, tha Ruzhdi Metali.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img