Tirana
clear sky
-7.5 ° C
-7.5 °
-7.5 °
73 %
1kmh
0 %
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
11 °
E martë, 25 Janar, 2022

Jo vetëm Greqia, edhe ky shtet nuk lejon shqiptarët të kalojnë pa bërë testin e Covid

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Jo vetëm Greqia, por edhe Italia ka vendosur kusht testin e Covid për kalimin e shqiptarëve.

Gjatë ditës së diel rreth 100 udhëtarëve që shkojnë në qytetin e Peruxhias dhe rajonin e Umbrias do t’u bëhet tamponi në aeroport, thotë report tv.

Avioni i linjës albawings do të mbërrijë në aeroportin e Perugias rreth orës 14 e 10.

Ndërkaq udhëtarëve do t’u merren edhe të dhënat personale si dhe adresa ku do të qëndrojnë në mënyrë që të kontaktohen nëse rast se rezultojnë pozitiv në testin e Covid.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img