Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
2.1kmh
0 %
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
12 °
Mër
11 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

Jo vetëm Basha, këta janë deputetët e tjerë demokratë që nuk marrin pjesë në mbledhjen e Grupit Parlamentar

Lajme të ngjashëm

Në selinë blu po mbahet mbledhja e Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, ku i pranishëm është edhe ish-kryeministri Sali Berisha.

Por ish-kryedmeokrati Lulzim Basha e ka bojkotuar këtë takim, ahstu siç bëri edhe herën e kaluar. Ndërkohë, janë edhe disa deputetët të tjera që nuk janë tëpranishëm në mblehdje.

Agron Gjekmarkaj, Grida Duma, Alfred Rrushaj, Flutura Acka dhe Belind Kellici nuk kanë mbërritur në seli, ndërkohë që arsyet nuk dihen ende.

Më shumë