Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Jo vetëm Basha i apasionuar pas gatimit, Aurela Basha tregon kush e ndihmon të përgatisë drekën këtë të shtunë (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aurela Basha, bashkëshortja e kreut të PD Lulzim Basha publikon shpesh foto nga përditshmëria e saj, teksa të dy gatuajnë në shtëpi. Por mesa duket ata nuk janë të vetmit në familje që gatuajnë, kanë dhe një “shefe të vogël”.

Këtë të shtunë, bashkëshortja e kryedemokratit ka vendosur të gatuajë për familjen e saj, por këtë herë pranë saj nuk është Basha por vajza e tyre, Viktoria.

“Ndihmë për drekën nga Viktoria. E shtunë”, shkruan Aurela dhe ndan foton e mëposhtme.

Screenshot 3 33

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img