Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
5.7kmh
75 %
Pre
12 °
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Jo si të gjithë politikanët e tjerë, Rudina Hajdari nuk preferon Jugun, ja ku ka zgjedhur të pushojë këtë të dielë (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8258277190f76e6a9464fdaef42d3b86

Deputetja Rudina Hajdari ka preferuar që këtë fundjavë ta kalojë në bregdet.

Pak minuta më parë, Hajdari ka publikuar në ‘Facebook’ një foto, ku shfaqet bashkë me vajzën e saj, Sihanën.

Ajo që vihet re është se deputetja nuk ka preferuar Jugun e vendit për të pushuar, si shumë kolegë të saj, por është ndalur në Durrës duke iu bashkuar qytetarëve të thjeshtë.

Sakaq, Hajdari i bënë thirrje të gjithëve, që këtë vit të zgjedhin si destinacion Shqipërinë, për t’i dhënë një dorë ekonomisë dhe biznesi vendas të rimëkëmbet.

‘Ju uroj të dielë të bukur pranë njerëzve më të dashur.
Këtë vit, pushimet të gjithë ti bëjmë në Shqipëri, për ti dhënë një dorë ekonomisë dhe biznesit vendas të rimëkëmbet, por edhe sepse nuk ka vend më të bukur se sa Shqipëria’, shkruan Hajdari.

106454216_1346388815705600_3470127709944426773_o.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img