Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
27 °
E martë, 17 Maj, 2022
spot_img

Jo më sekret, Arbana Osmani zbulon DIETËN që përdor Xhemi për t’u dobësuar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu janë përveçse dy kolege në televizion dhe dy shoqe shumë të mira.

Miqësia mes dy moderatoreve të njohura të ekranit shqiptar ka nisur vite më parë dhe vazhdon të jetë e njëjtë dhe sot.

Të dyja moderatoret na kanë treguar se shoqëria e tyre është shumë e çmuar, madje ato ndajnë shumë sekrete të njëra-tjetrës.

Ditën e sotme ka qenë Arbana ajo që e ka postuar foton e Xhemit dhe zbulon çfarë diete përdor moderatorja.

“Duke detyruar shoqen e ngushtë të hajë mish kur është duke mbajtur dietën keto”, shkruan Arbana krahas fotos së Xhemit.

Dietën keto e përdorin shumë personazhe të njohur, pasi mund të konsumohen prodhimet e detit, perimet, avokado, vezët dhe disa ushqime të tjera.

-640-0-5ca22e15ecd50.jpg

ggj.jpg

dgfdgh.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img