Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
93 %
1kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
19 °
Enj
17 °
Pre
17 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Jo më ditë të tëra pa bukë, Elvis Naçi bën DHURATËN e madhe për familjen e dy binjakeve (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f02a355639be26807c02fbbd22f145f7

Historia e familjes Çuko prej 7 anëtarësh në Ferm-Çlirim të Fierit preku zemrat e mbarë shqiptarëve.

Emisioni ‘Shqiptarët për shqiptarët’ arriti t’i sigurojë një shtëpi të re, një rrogë mujore dhe një punë kryefamiljarit.

Me ndihmën e shqiptarëve fëmijëve të familjes nuk i duhet të rrinë me ditë pa ngrënë dhe as të hanë më bukë thatë.

Lajmin e ka bërë të ditur bamirësi Elvis Naçi me anë të një postimi në Facebook.

‘Vëllezër dhe motra përveç shtëpisë së re dhe pensionit mujor, u sigura edhe puna për kryefamiljarin e familjes Çuko në Fier! Zoti i shpërbleftë bamirësit!’, shkruan Naçi.

‘Të çosh një rrogë në shtëpi është një gjë e madhe për mua. Do t’ja çoj bukën fëmijëve. Avash avash do mundohem që dhe unë të rregullohem si gjithë të tjerët dhe ata fëmijët e mi të mos bredhin më siç bridhja unë koshave’, tha i emocionuar kryafamiljari.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img