Jo më bjonde, transformohet Roza Lati (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:33 25-03-2019 Jo më bjonde, transformohet Roza Lati (FOTO)

Roza Lati është një ndër femrat më të komentuara shqiptare.

Roza vihet shpesh në qendër të vëmendjens si për jetën e saj private apo edhe për imazhet provokative që publikon në mediat sociale.

Prezantuesen e kemi parë gjithnjë si një bjondinë atraktive, mirëpo ajo ka befasuar me ndryshimin që ka bërë.

Roza në fotografinë e saj të fundit të publikuar në Instagram shfaqet si një zeshkane. Megjithëse është transformuar tërësisht, moderatorja duket mjaft bukur edhe me këtë ngjyrë flokësh.

roza-lati.png

roza3.png

roza2.png

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Elita dhe Gjiko organizojnë festë për lindjen e djalit (PAMJET e papublikuara më parë)
Moderatori shqiptar flet hapur: Po, kam tradhtuar dhe më është shtuar dashuria »
Article Logic
Execution time: 0.013381004333496
array(1) { ["section"]=> string(48) "jo-me-bjonde-transformohet-roza-lati-foto-157758" }