Tirana
overcast clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
3.6kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Jo 1, po 2! Georgina Rodriguez në pritje të ëmbël, ajo dhe CR7 do të bëhen sërish prindër

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Georgina Rodriguez pret të bëhet sërish nënë. Bashkëshortja e Cristiano Ronaldos pati deklaruar në tetor të vitit të shkuar se kishte dëshirë të kishte shumë fëmijë. “Dëshira ime për mëmësinë është më e fortë se çdo gjë.

Shpresoj të kem më shumë fëmijë”, pati thënë ajo në një intervistë për revistën “Hola”. E njëjta media bën me dije se bukuroshja e CR7-tës është shtatzënë dhe pret dy fëmijë. Ata janë prindër të një familje të madhe me 4 fëmijë. Partnerja e yllit portugez është në javën e 12-të të shtatzanisë, në pritje të binjakëve.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img