Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Jennifer Lopez poston në Instagram videon e Aulona Musta

Shkruar nga Newsbomb
Gazetarja Aulona Musta me një story në Instagram ka treguar se si këngëtarja me famë botërore, Jennifer Lopez ka ripostuar një video të saj. Musta sëbashku me vajzën e saj Amarën, kanë realizuar një video teksa kërcejnë me këngën virale “Can’t get enough” të Jennifer Lopez. “Kjo video kaq e bukur mes një nëne dhe vajzës së saj duke kërcyer, nuk përmban gjithë prapaskenat e “sherrit” se kush po e bënte mirë dhe kush gabim, kush doli jashtë ritmit, kush ngatërroi hapat” – ka shkruar Musta në video.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Ne forme me Aulonen (@aulonamusta)

Ylli ndërkombëtar JLO ka pëlqyer këtë Reels të Aulonës si dhe e ka ripostuar në Instastory. Aulona e lumtur shkruan se “Dita nis bukur kur shikon që te ka hedhur JLO në story dhe ka bërë like videon.” Aulona Musta me vajzen ne videon duke kercyer kengen e Jennifer Lopez  

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese