Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
spot_img

Jim Belushi kërkon ndihmën e shqiptarëve: Dua të lidhem më shumë me ju duke… (E PLOTË)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktori i njohur shqiptar Jim Belushi ka kërkuar ndihmën e shqiptarëve që të shpërndajnë rrjetet e tij sociale.

Përmes një postimi në Tëitter, Belushi shkruan se do që të lidhet më shumë me bashkombësit e tij.

“Nëse je shqiptar, rishpërndaje këtë, do të doja të lidhesha me më shumë vëllezër dhe motra të mia shqiptarë në këtë platformë”, shkruhet në statusin e tij në gjuhën angleze.

Deri në këto momente postimi i tij ka marrë 3. 400 shpërndarje.

Jim Belushi e ka pranuar para ca kohësh se i ka rrënjët shqiptare dhe emri i tij i vërtetë është James Adam Belushi, i cili ka lindur në Çikago.

Babai i tij Adam Anastos Belushi, është me prejardhje nga Korça, dhe Agnes Demetri Belushi, e cila ka lindur në Ohajo, nga një familje shqiptare emigrantësh nga Korça.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img