Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

Jetonte vetëm, gjendet i pajetë në banesë një burrë (DETAJE)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 65-vjecar është gjetur i pajetë në banesë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Luigj Gurakuqi”, Elbasan.

Sipas policisë viktima është E.H., rreth 65 vjeç, i cili jetonte i vetëm në banesë.

Njoftmi i plotë:

Në lagjen “Luigj Gurakuqi”, Elbasan, në banesë është gjetur pa shenja jete shtetasi E.H., rreth 65 vjeç, i cili jetonte i vetëm në banesë.

Nga këqyrja paraprake e kufomës nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të vdekjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img