Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
66 %
1kmh
75 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Jetonte vetëm, 62-vjeçari nga Gramshi gjendet i varur në banesë

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka nodhur në Gramsh, ku një 62-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë.

Polici njofton se rreth orës  07:00, në fshatin Valës,në  banesën e tij, është gjendur i vetëvarur, pa  shenja dhune  shtetasi Y.T,  62 vjeç, i cili jetonte i vetëm.

“Më datë 29.08.2021, rreth orës  07:00, në fshatin Valës, Grmash,  në  banesën e tij,  është gjendur i vetëvarur nga familjarët,   pa  shenja dhune  shtetasi Y.T,  62 vjeç, i cili jetonte i vetëm.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes”, njofton policia

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img