Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Jetonte poshtë urës, vdes vëllai i yllit të pop-it, Madonnës

Shkruar nga Newsbomb
Jetonte poshtë urës, vdes vëllai i yllit të pop-it,

Anthony Ciccone , vëllai më i madh i Madonna-s , ka vdekur në moshën 66-vjeçare. Lajmin e trishtë e ka dhënë muzikani Joe Henry , i martuar me motrën e Madonna-s, Melanie Ciccone.

Përmes një postimi në “Instagram”, Henry ka bërë me dije se Ciccone është ndarë nga jeta në moshën 66-vjeçare.

“Kunati im, Anthony Gerard Ciccone, ndërroi jetë mbrëmë. E njoh që kur isha 15 vjeç. Antoni ishte një personazh kompleks. Dhe Zoti e di.  Ne jemi grindur në disa momente, siç bëjnë vëllezërit e vërtetë. Por unë e doja atë”, shkruan ai, duke mos bërë me dije shkakun e vdekjes.

Ciccone kishte luftuar me alkoolizmin për vite dhe kishte qenë i pastrehë, madje për disa kohë thuhet se ai jetonte poshtë një ure në Michigan.

Ai nuk shkonte aspak mirë ne Madonnën. Ata kishin një marrëdhënie “të komplikuar” dhe ziheshin shpesh herë me njëri tjetrin.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese