Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Jetonte i vetëm, Policia e Vlorës shkon në shtëpinë e 78 vjeçarit dhe gjen trupin e tij të dekompozuar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 78 vjeçar është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij në Vlorë. Sipas Policisë së qytetit bregdetar, trupi i të moshuarit është gjetur i dekompozuar.

“Sot, rreth orës 09:45, në lagjen “Lef Sallata”, është gjetur i pa jetë në banesën e tij  ( i dekompozuar) shtetasi M. K., 78 vjeç, i cili jetonte vetëm.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe për zbardhjen e plotë të shkakut të vdekjes, ku nga hetimet paraprake dyshohet  se ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale”, njofton Policia.

Do të jetë ekspertiza ajo që do të zbulojë nëse i moshuari ka ndërruar jetë nga shkaqe natyrale apo nga ndonjë shkak tjetër.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img