Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

Jetonte i vetëm në një kasolle, gjendet i vdekur 45-vjeçari shqiptar në Greqi (DYSHIMET E PARA)

Lajme të ngjashëm

Një shqiptar është gjetur i vdekur ditën e sotme në Greqi.

Mësohet se 45-vjeçari, emri i të cilit ende nuk bëhet me dije, u gjet i vdekur nga banorët e fshatit Kefalovrysos të Trikalas.

Ata kishin kaluar pranë kasolles ku shqiptari jetonte i vetëm dhe kishin vërejtur trupin e pajetë dhe më pas kishin njoftuar autoritetet.

Sipas policisë greke, 45-vjeçari kishte vdekur 48 orë para se ata të shkoninn të merrnin trupin dhe dyshohet se ka ndërruar jetë për shkaqe natyrae.

Gjithashtu raportohet se shqiptari nuk kishte asnjë mik në fshat.


Më shumë