Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Jeton në një shtëpi me mamin dhe vjehrrën, Blerina Bombaj: Fat i madh për mua

Shkruar nga Newsbomb
Jeton në një shtëpi me mamin dhe vjehrrën, Blerina Bombaj:
Dietologia Blerina Bombaj është mjaft e lumtur pasi jeton me mamin dhe vjehrrën në një shtëpi. Këtë fakt e ka zbuluar vetë Blerina përmes një foto në “Instagram”, ku shihet krah të dyjave mjaft e lumtur. Krah fotos dietologia shkruan se ndihet shumë me fat për faktin se ndan të njëjtën shtëpi me të dyja. “Te jetosh me mamin dhe vjerren ne nje shtepi eshte fat i madh per mua, e para se nuk jam ndare nga mamaje ime asnje sekonde, dhe e dyta se femijet e mi jane te bekuar me dashurine e dy nenave. I detyrohem gjithcka mamase time qe me ka bere nje njeri te orientuar drejt vlerave, por i detyrohem shume edhe nena Lules qe me ka ndihmuar pa kushte dhe pa e prishur kurre zemren”, shkruan Blerina.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Blerina Bombaj (@blerinabombaj2)

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese