Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
65 %
0.6kmh
0 %
Mar
16 °
Mër
21 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

‘Jetoj me nënën dhe gruan e parë të babait’, ish-banori i ‘Big Brother’ rrëfehet si kurrë më parë

spot_img

Lajme të ngjashëm

13d239146a8b2a25cc1d8e2349e6c219

Vesel Kurtishaj është një nga ish-banorët e Big Brother që vazhdon të jetë aktiv në media, ndonëse ky program po bën vite që ka përfunduar.

Së fundmi, i ftuar në emisionin ‘Rudina’, Veseli ka folur për karrierën e tij dhe për jetën private. Ndër të tjera, ai ka ndarë dhe një histori të   veçantë të familjes së tij.

Babai e ka lënë Veselin në moshën 7-vjeçare pasi ndërroi jetë dhe ai ka jetuar me të ëmën dhe gruan e parë të babait, të cilën e thërret gjyshe.

‘Babai im më ka lënë në moshën 7-vjeçare pasi ndërroi jetë. Unë kam jetuar me dy femrat më të rëndësishme të jetës sime, nënën time dhe gruan e parë të tim ati. Këtë të fundit e kam quajtur gjithmonë gjyshe dhe si të tillë e kam njohur sepse më ka dhuruar shumë dashuri gjithmonë. Shpesh na thotë që e kemi bërë të lumtur. Mami im është shumë e re, është në mos gaboj 8 apo 9 vite më e re se vajza që ka pasur babai im me gruan e parë. Ne jemi shumë të lumtur, nëna ime dhe gjyshja më kanë mbështetur gjithë jetën time dhe jeta me to është më e lehtë’, rrëfeu ai

Screenshot_4.png

.Screenshot_2.png

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img