Tirana
scattered clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
2.1kmh
40 %
Die
22 °
Hën
20 °
Mar
18 °
Mër
19 °
Enj
21 °
E diel, 24 Tetor, 2021
spot_img

Jetësimi i Programit Kombëtar të 300 qendrave shëndetësore, Rama publikon VIDEO-n e punimeve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me publikimin e një videoinformacioni mbi punimet e për restaurimin e qendrave shëndetësore në vend.

Video e shpërndarë nga Rama është një përmbledhje e punës për jetësimin e Programit Kombëtar të 300 qendrave shëndetësore.

“Mirëmëngjes,dhe me këtë videoinformacion nga kantieret e shëndetësisë, mbi punën për jetësimin e Programit Kombëtar të 300 qendrave shëndetësore, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama në postimin e tij në Facebook.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img