Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
40 °
Hën
39 °
Mar
31 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

“Jetë të gjatë o Ilir Meta”, dje u përplas me policinë bashkiake, sot presidentit i kushtojnë këngë: Qysh kur vdiq Kastrioti, burrë më të fortë s’ka patur kombi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ce76735b4d4ce19218e7ed6c693c5cae

Një ditë pas përplasjes me policinë bashkiake në zyrat e FRD-së, presidentit “Ilir Meta i është kushtuar një këngë nga rapsodi Gëzim Ahmetaj.

Kënga titullohet “Jetë të gjatë o Ilir Meta” dhe deri më tani ka marrë mijëra klikime në Youtube, ndërkohë që videoklipi përmban disa nga momentet kulminante të presidentit Meta.

“Qysh kur vdiq Kastrioti, burrë më të fortë s’ka patur kombi”, “Kombit tonë me i shërby, politikës i ka hy”, janë disa nga vargjet që i drejtohen Presidentit.

Më shumë

spot_img
spot_img