Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
77 %
1.5kmh
75 %
Hën
22 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
17 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

‘Jetë të gjatë Enver’, mjeku pyet deputetin Roshi: Kush ta pagoi kurimin në Turqi, ti na qenke më i mirë se qytetarët e këtij vendi?

spot_img

Lajme të ngjashëm

2cd88df7c633a3b2c265961e65611fd9

Dy ditë më parë deputeti Enver Roshi njoftoi se ishte shëruar nga koronavirusi, pas kurimit disa ditor në Turqi.

Ai falenderoi me anë të një postimi në rrjetet sociale mjekët e spitalit ku u kurua, ndërsa lidhur me shërimin e tij ka reaguar edhe mjeku dhe specialisti në ISHP, Roland Shuperka.

Me anë të një statusi në facebook, Shuperka i kërkon deputetit të tregohet transparent për lekët që u shpenzuan për kurimin e tij, sa dhe ku u morën këto lekë.

Shuperka i thotë deputetit që duhet të falenderojë taksapaguesit shqiptarë, ndërsa me ironi e pyet nëse Roshi është më i mirë se qytetsrët shqiptarë që po trajtohen në spitalet e vendit tonë.

Postimi i plotë i mjekut Roland Shuperka:

Screenshot_1.jpg

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img