'Jetë e ëmbël' Enca me foto provokuese afër pishinës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 06:54 08-08-2020 'Jetë e ëmbël' Enca me foto provokuese afër pishinës Enca Haxhia

Këngëtarja Enca Haxhia nuk harron të provokojë me fotot sensuale që publikon në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo pozoi në bikini dhe me një këmishë sipër, ndërsa vuri në plan të parë gjoksin.

Në sfond ishte pishina, kurse Enca dukej se po relaksohej në maksimum teksa shkruan krah fotos se “Jetë e ëmbël”.

Kujtojmë se artistja aktualisht po e shijon suksesin e duetit me Don Xhonin, ndërsa pritet që shumë shpejt të sjellë edhe të tjera projekte.

Screenshot_1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mbi komardare dhe me mbathje sensuale, Wanda Nara ekspozon të pasmet bombastike
Këngëtarja kosovare shërohet nga COVID-19, nis pushimet në bregdetin shqiptar »
Article Logic
Execution time: 0.011842966079712
array(1) { ["section"]=> string(57) "jete-e-embel-enca-me-foto-provokuese-afer-pishines-216458" }