Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
44 %
1kmh
40 %
Enj
13 °
Pre
11 °
Sht
10 °
Die
7 °
Hën
7 °
E enjte, 2 Shkurt, 2023

“Jeta shkon, kujtimi yt mbetet”, 8 vite pa të, djemtë e “West Side Family” kujtojnë Dr. Florin kështu

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më 17 nëntor 2014 pjesëtari i grupit “West Side Family”, këngëtari i njohur. Dr.Flori, ndërrroi jetë duke lënë zemërthyer familjen dhe gjithë miqtë e tij.

Sot bëhen 8 vite pa artistin, dhe djemtë e “West Side Family” nuk harrojnë asnjëherë ta kujtojnë atë.

Si Landi ashu dhe Armiri e kanë kujtuar në këtë 8 vjetor të vdekjes Dr Florin me tekstin e këngës së tij.

Postimi i Armirit:

8 vjet pa ty Dr Flori.

Sa here merzitem kur dhimbja me trishton

E sa here dhimbja me iken, se gezimi ma largon

Se suksesi me deshtimin bashke te dy jetojne

Ne cdo kohe ndodh keshtu, dua t’them se jeta shkon

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Roland Hysi (@landifornia)

 

Më shumë


spot_img

spot_img