Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
8 °
Sht
4 °
Die
0 °
E mërkurë, 19 Janar, 2022
spot_img

“Jeta ime”, takimi emocionues i Donaldit dhe Romeos, vëllezërit “shpërthejnë” në lot

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas më shumë se dy muaj Donaldi më në fund takoi gjysmën e tij, Romeon.

Një moment tepër emocionues ka qënë ritakimi i dy vëllezërve të cilët është hera e parë që qëndrojnë kaq larg njëri-tjetrit.

Si Romeo ashtu dhe Donaldi nuk kontrlluan dot emocionet dhe “shpërthyen”në lot.

Ky takim padyshim që ka prekur të gjithë shqiptarët të cilët sot kanë pritur hyrjen e Romeos në “Big Brother Vip”.

 Kujtojmë se Romeo është futur me një mision në shtëpinë e vëllait të madh. Ai do të “zërë vendin”e Donaldit për ti futur në lojë banorët e tjerë.

Screenshot 18 10
Screenshot 19 11
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img