'Jeta ime nuk është perfekte, por e dua...', Jonida Maliqi publikon fotot romantike me Romeon

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:08 13-07-2020 'Jeta ime nuk është perfekte, por e dua...', Jonida Maliqi publikon fotot romantike me Romeon Romeo dhe Jonida Maliqi

Këngëtarja e njohur Jonida Maliqi prej kohësh është në një lidhje dashurie me aktorin e humorit Romeo Veshaj.

Edhe pas një krisje që kishin në marrëdhënien e tyre, ata janë sërish bashkë, e duken më të dashuruar se kurrë.

Së fundmi Jonida ka publikuar në Instagram disa foto vërtet romantike me partnerin e saj, në plazh, me drita e shumë dashuri në sfond. Të dy janë të ulur, krah njeri-tjetrit dhe puthjet nuk kanë munguar.

"Jeta ime nuk është perfekte, por e dua gjithçka që kam", shkruan ajo krahas fotove.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093469619750977
array(1) { ["section"]=> string(93) "jeta-ime-nuk-eshte-perfekte-por-e-dua-jonida-maliqi-publikon-fotot-romantike-me-romeon-213748" }