Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
0.5kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
16 °
Enj
20 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Jeta e re në SHBA, Ilva Tare feston ditëlindjen e të birit dhe sjell foton e bukur familjare

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Prej disa muajsh, gazetarja e njohur Ilva Tare ka nisur një jetë të re në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.  Së bashku me bashkëshorin, Eduard Selimin dhe dy fëmijët e tyre ata kanë nisur një kapitull të ri jashtë Shqipërisë.

Gjatë gjithë kësaj kohe gazetarja ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale ku herë pas here ka publikuar  momente të ndryshme nga përditshmëria e sja në SHBA.

Ditën e sotme, djali i çifti, Tomas feston ditëlindje dhe ka mbushur katër vjeç.

Familja është kujdesur të organizojë një festë në ambientet e shtëpisë dhe vogëlushi duket shumë i lumtur. Krah tij, qendrojnë mami Ilva, babi Eduard dhe motra Melodi, të cilët kanë bërë me duar numrin katër, duke treguar kështu se janë një familje shumë e bekuar.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img