Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Jessie J këndon edhe me gojë mbyllur

Shkruar nga Newsbomb

E pabesueshme dhe e bukur për t’u parë performanca e Jessie J në “Graham Norton Show”.

Ajo interpretoi këngën e saj “Bang Bang” me gojën tërësisht të mbyllur.

 

“Më thoni çfarë kënge doni t’ju këndoj?!:”- tha J dhe nisi menjëherë performanën.

Të gjithë mbetën gojëhapur nga goja e mbyllur e Jessie-t.

 

 

Këngëtarja britanike në nëntor, dha një koncert në Shqipëri me rastin e festës së çlirimit.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese