Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

Jepte lajmet e zhveshur, rrëfehet Eliona Pitarka: Ja pse më morën te “Apartamenti 2XL”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

29689b5a33d43bd7aee0c34595fd7db8

Eliona Pitarka u bë e njohur për publikun kur u shfaq duke dhënë edicionin e lajmeve topless, me vetëm një xhaketë.

Ndërsa pas kësaj Eliona u bë pjesë e kastit të aktorëve të “Apartamenti 2XL”. Ishte producenti Turjan Hyska ai që i bëri ftesë Pitarkës. Ndërsa e ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit” në ora news, aktorja ka rrëfeyr se pse e zgjodhen të jetë pjesë e spektaklit të humorit.

“Mendoj që ajo që donte Turi ishte pikërisht kjo femra që provokonte dhe e gjeti tek unë sepse ishte ajo buja që bëra tek lajmet. Mendoj se isha personi pa komplekse dhe që do ta luante më së miri rolin e femrës provokuese në Apartament. Kjo ishte pika ime e fortë”, u shpreh Eliona.

Eliona-zjarr-111.jpg

 

h8h8_400x400.jpg

Më shumë

spot_img
spot_img