Tirana
overcast clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
55 %
1kmh
90 %
Die
20 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

Jepet me koncesion 20 vjeçar shërbimi i kontrollit në pikat e karburanteve, ja kompania fituese

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4. Ngarkohet Ministria e Financave dhe Ekonomisë për zbatimin e këtij vendimi.

Ky vendim hyn në fuqi pas botimit në “Fletoren zyrtare”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img