Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
0kmh
20 %
Hën
35 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
26 °
E hënë, 8 Gusht, 2022
spot_img

Jepet masa e dënimit për gjyqtarin Shkëlqim Miri, ç’vendosën Krimet e Rënda

spot_img

Lajme të ngjashëm

Miri ka qenë anëtar i KLD-së deri në vitin 2012-të dhe më herët gjyqtar i Apelit në Durrës.

Po ashtu, emri i Shkëlqim Mirit është renditur edhe në “listën e zezë” që publikoi kryeministri Edi Rama në korrik të këtij viti me 100 emrat e zyrtarëve më të korruptuar. Qytetarët përmes denoncimeve e kanë renditur Mirin të 8-in si zyrtar i korruptuar.

albsig

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img