Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
21 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Jep dorëheqjen kreu i KQZ-së Klement Zguri

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

be90abeba1f94ecd0fc5a9fa451e30e3

Jep dorëheqjen kryetari i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve Klement Zguri.

Dorëheheqja e tij vjen disa javë përpara përfundimit të mandatit të cilin do e mbyllte më 3 nëntor, kohë kur Kuvendi do zgjedhë strukturat e reja të KQZ. 

Bashkë me të ka dorëzuar dorëheqjen edhe Ilir Rusmali, këshillitari i Zgurit.

Zguri ishte anëtar i KQZ për 23 vite dhe u emërua kryetar nga PD e Bashës për zgjedhjet e 2017-ës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img