Tirana
broken clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
5.7kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
8 °
Sht
8 °
Die
8 °
Hën
8 °
E enjte, 9 Dhjetor, 2021
spot_img

‘Jep doreheqjen, ik, harrohu’, Vasili reagon ashpër pë Ramën: Më parë tregonte arkivolet në Bergamo sot flet si grua rruge

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8032ca4f05071d66aca2dc8fb8028ab6

Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili ka reaguar pas dekaratës së Kryeministrit Edi Rama, i cili foli për akuzat mbi fshehjen e viktimave nga Covid-19.

Me anë të një postimi në ‘facebook’ Vasili shprehet se ai më parë tregonte arkivolet ne Lodi dhe Bergamo, ndërsa tani sipas tij Rama sot flet si një ‘grua rruge’.

“Kryeministri, qe tregonte ne FB arkivolet ne Lodi dhe Bergamo s’ka turp e flet sot si grua rruge.

Jep doreheqjen, ik, harrohu ne mundsh.

Por ne se rri edhe mbas turpit te kufomave te qytetareve te lene sheshit, do te thote qe ke zgjedhur nje fund shume te hidhur.

Ky fund do te vonoje shume pak sepse kodi shqiptar i respektit absolut per mortin eshte shkelur bastardshem dhunshem vetem nga ti,” shkruan Vasili në postimin e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img