Tirana
scattered clouds
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
53 %
2.1kmh
40 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Jep dorëheqjen drejtori i burgut të Reçit

spot_img

Lajme të ngjashëm

2a2e991b121d048dc2356eea37813f12

Jep dorëheqjen nga detyra drejtori i burgut të Reçit, Gëzim Selimi.

Selimi i ka paraqitur dorëheqjen drejtorit të Përgjithshëm të Burgjeve si dhe ka njoftuar Ministrinë  e Drejtësisë për largimin nga detyra.

Ndërkohë nuk dihet ende motivi që ka çuar Selimin në marrjen e këtij vendimi.

Selimi është emëruar në postin e drejtorit të burgut të Reçit në janar të vitit 2018, pas konkursit në ministrinë  e Drejtësisë.

 

 

Më shumë

spot_img