Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Jennifer, një fëmijë me Justin Theroux?!

Shkruar nga Newsbomb

Në një intervistë Jennifer Aniston ka thëne se një fëmije nuk është jashtë planeve të saj.

Ajo dhe i fejuari Justin Theroux dëshirojnë të ndërtojnë një familje bashkë.

Kengëtarja gjithashtu pohon se, fëmija është një deshirë e madhe për të dhe se po bën më të mirën e saj për ta realizuar.

Jennifer bëhet nervoze sa herë  përmendin krijimin e një familjeje të re pasi mendon se, kjo është një çështje shumë personale.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese