Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
60 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022
spot_img

Jennifer Lopez sakrifikon veshjet e saj për filmin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktorja e “The boy next door” Jennifer Lopez, është shprehur për revistën “People” se disa nga veshjet e filmit të saj më të ri janë nga garderoba e saj personale.

“Ishte një film me buxhet të ulët dhe duhet të kërkonim në dollapin tim për veshje që kishin vite që rrinin aty” – ka thëne 45 -vjeçarja duke shtuar se veshja e saj si një mësuese ishte inspiruar nga mësueset, mamaja dhe motra e saj.  

Ja ç’do të thotë ta duash punën tënde megjithë rroba!

Të lumtë, Xhen! 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img