Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
0.5kmh
40 %
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

Jennifer Lopez ka një KUSHT për t’u martuar me Ben Affleck: Dua marrëdhënie seksuale 4 herë në javë

Lajme të ngjashëm

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck u fejuan disa ditë më parë, për herë të dytë pas gati 20 vitesh. Dyshja vendosën që t’i japin edhe një mundësi njëri-tjetrit, duke u ribashkuar pas  shumë kohësh ndarje.

Por ajo që e bën më të çuditshme këtë lidhje, është marrëveshja paramartesore që Lopez ka kërkuar nga Affleck, që përfshin disa kërkesa “të veçanta”.

Këngëtarja e famshme i ka kërkuar partnerit të saj, Afflek  që të kryejnë të paktën katër herë në javë marrëdhënie seksuale, si pjesë e asaj që do të duhet të nënshkruajë para se të martohen.

Lidhur me këtë kërkesë të Lopez ka patur reagime të shumta, ku disa e kanë cilësuar si të çuditshme dhe të tepruar, ndërsa të tjerë e kanë parë si një pikë kyçe për të mbajtur “gjallë” martesën.


Më shumë