Tirana
scattered clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
40 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
18 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

Jennifer Lopez i vë “vulën”, me një puthje pasionante në buzë pranon lidhjen me Ben Affleck para miliona fansave

spot_img

Lajme të ngjashëm

Përmes një fotoje mbrëmjen e djeshme Jennifer Lopez konfirmoi lidhjen e shumëpërfolur me Ben Affleck.

Me rastin e 52-vjetorit të lindjes së saj, Lopez postoi në Instagram një foto përmes së cilës pranoi marrëdhënien me aktorin e famshëm.

Jennifer dhe Ben shihen teksa shkëmbejnë puthje pasionante në buzë, puthje e cila i vuri vulën marrëdhënies së tyre.

Prej muajsh dyshja u përfolën se janë bashkë dhe më të lumtur se kurrë. Me rastin e ditëlindjes së divës së muzikës, ata janë arratisur bashkë drejt Francës për të festuar në privatësi të plotë.

Screenshot 1 36

Më shumë

spot_img