Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
45 %
2.6kmh
0 %
Mar
30 °
Mër
40 °
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
E martë, 3 Gusht, 2021

Jennifer Lopez bën zemrën me duar në vendin intim, diva e muzikës shfaqet tepër sensuale në videoklipin e ri (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja e famshme Jennifer Lopez publikoi dje videoklipin e këngës “Cambia El Paso” në bashkëpunim me Rauw Alejsandro.

Pamjet tregojnë 51-vjeçarjen, e cila kërcen nën ritmin e këngës spanjolle ku duket tepër sensuale dhe joshëse pavarësisht moshës. 

Ajo shfaqet duke bërë dhe lëvizje e Yoga-s në rërë, ndërsa në një moment bën “zemrën” me duar në vendin intim.

Për më tepër ndiqni videoklipin e plotë më poshtë:

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img